En TaTLı HEPSİ Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En TaTLı HEPSİ Fan

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BENİM ANNEM BİR MELEK

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Rep : 216
Rep Puanı : 1

BENİM ANNEM BİR MELEK Empty
MesajKonu: BENİM ANNEM BİR MELEK   BENİM ANNEM BİR MELEK Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 4:10 pm

Hepsi bu hafta 20.bölümü yayınlanacak olan benim annem bir melek dizisine konuk oluyor. Bir süredir herhangi bir televizyon programında göremediğimiz hepsi grubunu izlemek isteyenler için bir fırsat hepsi severlere. Dizinin yayın tarihi ve saati ile dizinin özeti aşağıda yer alıyor.

BENİM ANNEM BİR MELEK Benim_annem_bir_melek_1982_c

Hepsi grubu bir konser verecektir. Sinem ile Berke’de bu konsere gitmek isterler. Sinem konsere gidebilmek için bir ay öncesinden babasına söylemiş ve biletleri alacağına dair söz almıştır. Konser günü gelir. Çetin biletleri almayı unutur ve hiç bilet kalmaz. Bütün ailede panik başlar, ne yapıp edip bilet bulmalıdırlar ama tüm çabaları boşa gider kimse bilet bulamaz. Sonunda iş Neriman’a kalır ve Neriman kendine has yöntemlerle sorunu çözer. Bu arada Cahit’in abisi Vahit bir ziyaret için Turuncu ailesinin evine gelmek ister. Ancak Vahit ile Neriman arasında uzun yıllara dayanan bir husumet vardır. Eğer Neriman Vahit’i görürse büyük olay çıkacaktır. Cahit, Metin ve Çetin düşünürler ve ne şişi ne kebabı yakmadan sorunu çözmek için bir formül bulurlar. Ece ve Nalan bir bahane bularak Neriman’ı evden uzaklaştırırlar. Erkekler de Vahit’i ağırlar. Tabi böyle bir planı Turuncu ailesi yaparsa sonuç fiyasko olur.
https://gruphepsimiz.ace.st
feci*gülçinci*cemreci =)
emekli üye
emekli üye
feci*gülçinci*cemreci =)

Rep : 0
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: BENİM ANNEM BİR MELEK   BENİM ANNEM BİR MELEK Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 11:08 pm

saol aşqom
Admin
Admin
Admin
Admin

Rep : 216
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: BENİM ANNEM BİR MELEK   BENİM ANNEM BİR MELEK Icon_minitimePtsi Kas. 10, 2008 5:26 pm

ö.deil
https://gruphepsimiz.ace.st

BENİM ANNEM BİR MELEK
1 sayfadaki 1 sayfası