En TaTLı HEPSİ Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En TaTLı HEPSİ Fan

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Erenin Hayatı

5 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Rep : 216
Rep Puanı : 1

Erenin Hayatı Empty
MesajKonu: Erenin Hayatı   Erenin Hayatı Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 3:27 pm

Erenin Hayatı A7aaa5121aaaaaaaiy3sl8

Eren Bakıcı 1984 yılında İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Halk Bölümü'nde orta öğrenim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda halen modern dans eğitimi görüyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda 6 yıl boyunca rol aldı.

Londra'da Urdang Dance Academy ve Budapeşte okulunda dans eğitimi aldı. Dans grubu Dans@ ile Çin'de Türkiye'yi temsil etti. Reklam jingle'ları seslendirdi. Özel şan ve piyano dersleri aldı.

Britney Spears ve Michael Jackson gibi dünya yıldızlarıyla çalışan Selahattin Kara ile bir aylık workshop çalışmaları yaptı. Yıldızların Altında müzikalinde oynadı.

Eren 1984 İstanbul doğumlu. Eren orta okul ve liseyi Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuarı Bale bölümünde okudu. Halen Mimar Sinan Üniversitesinde Modern Dans eğitimini sürdürüyor.
Altı yıl boyunca Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi'nin sergilediği oyunlarda rol aldı. Londra'da Urdang Dans Akedemisinde vede Budapeşte Dans okulunda eğitim aldı."Dans@" grubu ile Türkiye'yi Çin'de temsil etti. Reklam jingle'ları seslendirdi. "Yıldızların Altında" müzikalinde oynadı.Michael Jackson ve Britney Spears gibi dünyaca ünlü yıldızlarla çalışan Selahettin Kara çalıştı.
Sabah yataktan kalkar kalkmaz dişlerimi fırçalarım.Kahvaltıda süt ve yumurta olmazsa bir şeye benzemez.Günün en iyi hissettiğim saati 19:30.Özellikle yazın havanın turuncu olmasına bayılıyorum.Odamdaki en değerli şey DVD koleksiyonum.Yıllardır bıkmadan yeşil olan herşeyimi giyiyorum.Telefonla konuşmak benim için kısa sürmeli.Çünkü boş konuşmalardan sıkılıyorum.Çileğe en çok yakışan sos bence pudra şekeridir.Justin Timberlake'le tanışsam ilk soracağım şey ''Özgür Aros'u tanıyormusun?''olurdu.Canlı yayında olabilcek en rezalet şey dans ederken takılıp düşmek.Hayranlarımızın en çok temiz kalpleriyle yaptıkları herşeyi seviyorum.Annemin pişirdiği en güzel yemek %85 bütün yemekler vazgeçilmez.Müzik ve dans dışında yapmaktan hoşlandığım şey fotoğraf çekmek,film izlemek,annemle muhabbet.Asla peynir ve zeytin yemem.Kıskançlık bence çok gereksiz bir şeydir.Kendine güvensizlikten kaynaklanır.Bu aralar en çojk nil,mor ve ötesi,saymakla bitmez bir çok isim dinliyorum.Spor yapmak bence bedeni güne karşı uyandırmanın en güzel yolu.Gece yatmadan önce mutlaka dişlerimi fırçalarımç

En son Admin tarafından Paz Ekim 26, 2008 9:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://gruphepsimiz.ace.st
eren hastası
yeni üye
yeni üye
eren hastası

Rep : 0
Rep Puanı : 0

Erenin Hayatı Empty
MesajKonu: Geri: Erenin Hayatı   Erenin Hayatı Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 9:06 pm

cnm eren bölümüne cemreyi koymuşsun başlığı taşırmısın?
Admin
Admin
Admin
Admin

Erenin Hayatı Empty
MesajKonu: Geri: Erenin Hayatı   Erenin Hayatı Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 9:53 pm

pardon
feci*gülçinci*cemreci =)
emekli üye
emekli üye
feci*gülçinci*cemreci =)

Rep : 0
Rep Puanı : 0

Erenin Hayatı Empty
MesajKonu: Geri: Erenin Hayatı   Erenin Hayatı Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 2:18 am

saoll
Admin
Admin
Admin
Admin

Erenin Hayatı Empty
MesajKonu: Geri: Erenin Hayatı   Erenin Hayatı Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 8:06 pm

ö.deil
hilal
emekli üye
emekli üye
hilal

Rep : 2

Erenin Hayatı Empty
MesajKonu: Geri: Erenin Hayatı   Erenin Hayatı Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 12:46 am

saoll cnm
!sweet_erenji!
yeni üye
yeni üye
!sweet_erenji!

Rep : 5
Rep Puanı : -1

Erenin Hayatı Empty
MesajKonu: Geri: Erenin Hayatı   Erenin Hayatı Icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 3:43 am

saoL
Admin
Admin
Admin
Admin

Erenin Hayatı Empty
MesajKonu: Geri: Erenin Hayatı   Erenin Hayatı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 2:49 am

ö.deil

Erenin Hayatı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-